Kargo & İade

İnternet Sitemiz üzerinden yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti Palme Yayıncılık tarafından ödenir. 100 TL altındaki siparişlerde taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir.

Kapıda ödeme siparişlerinizde fiyat gözetmeksizin 5 TL ek hizmet bedeli ödenir.

İadelerinizde kitaplarımızda oluşan sorunlarda kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Aksi takdirde iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir.
 

Kargo Gönderiminden Kaynaklanan Hatalarda Yapılacaklar

Şirket merkezimizden değil de hızlı teslimat için tedarikçilerimizden çıkış yapan siparişlerde bazen hatalı kargo faturası tanzim edilebilmektedir. Yani faturalar karşı ödeme çıkmaktadır. Sehven karşı ödemeli olarak gelen kargo ücretini ödemeden firmamızı haberdar ediniz. Burada 2 şekilde hareket edebilirsiniz. Öncelikle şirketimizi arayarak ürünün kargo fatura miktarını söyleyerek onay almak sureti ile faturayı öder ve ürünü teslim alırsınız daha sonra bu fatura sizin kredi kartınıza ya da hesabınıza iade edilir. İkinci bir seçenek ise ürünü teslim alır faturayı ödemez faturanın bize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kargo şirketi bu durumda bizden onay alarak ürünü size teslim edecektir. Ancak ürünü teslim alıp kargo faturasını bize yollayabilirsiniz yada kargo faturasını ödeyip ürününüzü teslim alabilirsiniz. HEDİYE KAMPANYALI ÜRÜNLERDE HEDİYE ÜRÜNÜN KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa 

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta (bigi@palmeyayınevi.com) göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır. 

Hafta Sonu Siparişleri

Cuma günü öğle 01.00`den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 01.00`den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.